Hemington ‘Summer Chronicles’ 2020 Koleksiyonunu Fashion Week’de Tanıttı

> Hemington ‘Summer Chronicles’ 2020 Koleksiyonunu Fashion Week’de Tanıttı

Hemington ‘Summer Chronicles’ 2020 Koleksiyonunu Fashion Week’de Tanıttı
Hemington, 2020 İlkbahar-Yaz Summer Chronicles koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, 10 Ekim Perşembe günü  Zorlu PSM’de gerçekleştirdiği defile ile moda dünyası bir araya getirdi.
Yaz aylarında Fas’a yapılan yolcuklardan ilham alan Hemington Chronicles koleksiyonunun etkileyici defilesine aralarında Irmak Ünal, Buse Terim, Bahçekapılı, Volkan Bahçekapılı, Nilperi Şahinkaya, Emre Yusufi, Berkay Şahin, Özlem Şahin, Burcu Binici, Yağmur Ün, Yiğit Dikmen gibi isimlerin bulunduğu moda, tasarım, sanat, cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı.
Hemington ‘Summer Chronicles’ İlkbahar Yaz 2020 Koleksiyon zarif çizgiler, şık detaylar, doğal kumaşlar, ustalıkla işlenen tasarımlar ve renk kombinasyonlarıyla, ilkbahar yaz sezonunda erkeklere iddialı öneriler sunuyor. Mısır’ın bereketli ve kadim topraklarında yetişen dünyanın en kıymetli hammaddelerinden Giza pamuğunun yoğun
olarak kullanıldığı koleksiyonda;  kruvaze ceketler, özel detaylara sahip pantolonlar, eşsiz desenlerle tasarlanan emprime ve nakışlı tshirtler, casual şıklık sunan keten ve pima pamuk gömlekler , yazlık ipek trikolar ve giza pamuk trikolar, gözalıcı renklere sahip deniz şortları koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor. Kendi iplik ve kumaş seçkisini ortaya koyan Hemington 2020 İlkbahar-Yaz Summer Chronicles koleksiyonu dört ana temadan oluşuyor. Doğanın eşsiz güzelliği ve canlı renklerinden ilham alan ‘Urban’ teması ile Hemington, grinin tonlarını açık vanilya nüanslarıyla birleştirerek sarıyla kombinliyor. Buz mavisi ve beyaz renkler ise yaza güçlü bir vurgu yapıyor. Koleksiyonun ikinci teması ‘Dune’ doğal taşlarını, kumu ve çölün narin gül tonlarını gün batımı manzarasında buluşturuyor. İki renkli
bir dünya yaratan ‘Dune’da karamel tonları, beyaz, gül rengi ve duman mavisi ön plana çıkıyor. ‘Sea’ teması koleksiyonun üçüncü teması olurken yaz aylarını yansıtan mavi tonlarından lacivertte ve kraliyet mavisine kadar geniş bir renk paletinden oluşuyor. Mercan kırmızısı ve mango turuncusu, sportif bir hava yaratarak beyazla kombinleniyor. Koleksiyonun son teması ‘Oasis’ ise Fas’ın etkileyici doğasından ilham alıyor. Topraksı haki rengiyle zeytin yeşilinin tonlarını buluşturan Oasis, göz kamaştırıcı serin su tonları ve parlak anason tonunu birleştirerek renklerle oynuyor. Hemington, Fas izleri taşıyan 2020 İlkbaharYaz Summer Chronicles koleksiyonu ile ilkbahar yaz sezonunda erkeklere, modern ve zamansız bir stil sunuyor.