Hyosung, Bluezone’da Denim Kumaşlar İçin Yüksek Performanslı ve Sürdürülebilir Elyaflara Ağırlık Veriyor

> Hyosung, Bluezone’da Denim Kumaşlar İçin Yüksek Performanslı ve Sürdürülebilir Elyaflara Ağırlık Veriyor
Hyosung, Bluezone’da Denim Kumaşlar İçin Yüksek Performanslı ve Sürdürülebilir Elyaflara Ağırlık Veriyor
 
Hyosung TNC, 3-4 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek olan
BLUEZONE fuarında denim kumaşlar için geliştirdiği yüksek performanslı ve sürdürülebilir elyafları tanıtacak.

BLUEZONE, Munich Fabric Start’ın denim ve spor giyim sektörüne yönelik bağımsız konsepti olup, bu etkinliğe 100’den f azla uluslararası tedarikçi k atılacaktır. Dünyanın önde gelen denim üreticileri, bu fuarda 2020/2021 sezonu denim trendlerini bir araya getirerek tanıtacak.
Hysoung, geçen yılki B LUEZONE fuarında marka ve perakendecilerden aldığı olumlu geri dönüşler nedeniyle, sürekli jeans giymek ve iklimsel zorluklara karşı koymak isteyen tüketiciler için özel olarak geliştirilen işlevsel ve sürdürülebilir naylon ve polyester elyaf portföyü i le bu sene de Eylül ayında fuara katılıyor.
Hyosung, fuarda performansla ilgili bir yenilik sergileyecek:
MIPAN™ aqua X naylon ve askin™ polyester, mükemmel fitilleme performansı ve denim kumaşlara serin bir dokunuş etkisi ile yenilik kazandıran soğutma elyaflarıdır. Aerolight™ elyaf, doğal elyafa yakın yumuşak bir dokunuş özelliğine sahip yüksek filamentli polyester elyaftır. Hyosung Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Pazarlama Direktörü Simon Whitmarsh-Knight, “Hem sentetik hem de doğal elyafın sunduğu avantajları bir araya getiren Aerolight™ elyaf, her mevsime uygundur,” diyor. “C şeklinde enine kesitle, standart polyesterden daha yumuşak ve daha doğal bir his vermekte ve mükemmel bir nem yönetimi sağlamaktadır.” Hyosung TNC, denim sektöründe tüm dünyada kalitesi ile tanınan, dünyanın en büyük elastan markası olan creora® elyafı üretmektedir.
Simon ayrıca şunları ifade etti:
“Değişen pazar dinamiklerini göz önünde bulundurarak, yalnızca düşük ısı ayarı özelliklerine sahip bir sürdürülebilirlik için enerji tasarrufuna katkıda bulunmayıp, aynı zamanda creora® Fit2 teknolojisi ve çözgü streç denim ile 4 kanallı streç üretimini de mümkün kılan creora® eco-soft elastan gibi sürdürülebilir çözümler geliştirmeye devam ediyoruz.” “Bu Eylül’de, yeni sürdürülebilir elastan portföyümüzü de sergileyeceğiz. Müşterilerimiz için çok sıkı çalışıyoruz!”