Hyosung, Sürdürülebilir Çok Fonksiyonlu Elyafını ve Her Yerde Ev Koleksiyonlarını Çevrimiçi Performans Günlerinde Sunuyor

> Hyosung, Sürdürülebilir Çok Fonksiyonlu Elyafını ve Her Yerde Ev Koleksiyonlarını Çevrimiçi Performans Günlerinde Sunuyor

Hyosung, Sürdürülebilir Çok Fonksiyonlu Elyafını ve Her Yerde Ev Koleksiyonlarını Çevrimiçi Performans Günlerinde Sunuyor
 
Sürdürülebilirlik arayan ve konfor arayan tüketiciler için geliştirilmiş çevre dostu lifler.
 
 3 Aralık 2020; Seul, Güney Kore - Devam eden korona virüs nedeniyle Performans Günleri Münih, 2022/23 sonbahar / kış sezonu için sürdürülebilir ürün yenilikleriyle ilgilenen markalar için 9-10 Aralık 2020'de dijital platformu üzerinden gösteriye ev sahipliği yapacak. Hyosung, Lenzing ile iş birliği içinde geliştirilen Home Everywhere sürdürülebilir iplik koleksiyonuna ek olarak en son geri dönüştürülmüş çok işlevli elyaf ürününü sunmak için orada olacak.
 
Hyosung-Textiles Küresel Pazarlama Direktörü Mike Simko, "Tüketiciler sürdürülebilirliği giderek daha fazla aradıkça, müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çevre dostu çözümler sunmaya devam ediyoruz" dedi. "Bu hedefler, atıkların azaltılmasına odaklanmadan yenilenemeyen kaynakların kullanımının ortadan kaldırılmasına ve aradaki diğer birçok hedefe kadar değişebilir."
 
Sürdürülebilir Çözümler - Reuse. Recycle. Regen.
Hyosung, her ikisi de %100 geri kazanılmış atık ile yapılan GRS sertifikalı creora® regen elastan ve Mipan® regen naylonun yanı sıra %100 tüketici sonrası atıktan yapılan regen polyesterini de içerecek şekilde sürdürülebilir streç ve çok lifli çözümlerini vurgulayacak. Hyosung ayrıca, aşağıda yer alan çok işlevli %100 geri dönüştürülmüş elyaf teklifini içeren genişlemesini sunacak:
 
- regen askin- serin dokunuşlu UV korumalı polyester
- regen cotna- pamuk benzeri his, çabuk kuruyan ve haplara dayanıklı polyester
- regen aerolight- nem emici, yumuşak dokunuşlu, hafif konforlu polyester
- regen aerocool- hızlı nem emen, çabuk kuruyan polyester
- Mipan regen robi- yüksek mukavemetli naylon
 
Hyosung x Lenzing Home Everywhere - Yeni normale dönüyor
Covid-19 salgını, artık zamanlarının çoğunu evde geçirdikleri için birçok tüketicinin giyim tercihini değiştirdi. Günümüzde, daha fazla tüketici, birden çok kez giyilebilen ve daha uzun süre dayanan rahat, çok yönlü ve sürdürülebilir giysiler arıyor.
 
Hyosung ve Lenzing, rahat, işlevsel ve sürdürülebilir ipliklerden yapılmış, Home Everywhere çevre dostu kumaşların ortak bir koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyon, Lenzing’in selüloz liflerini ve Hyosung’un çok işlevli elastan, polyester ve naylon liflerini içeren çeşitli benzersiz karışımları içeren üç kumaş konsept grubundan oluşuyor.
 
- Güveninizi Renklendirin: Hyosung creora® Color + elastan veya Eco Color teknolojisine sahip TENCEL ™ Modal elyaflarla harmanlanmış creora® Black elastan, giysilerin tekrar tekrar yıkamadan sonra bile daha uzun süre renk canlılığına ulaşmasını sağlar. %50 daha az su ve %60 daha az karbon ayak izi kullanan bu lifler, geleneksel olarak boyanmış liflere göre daha düşük çevresel etki ile sonuçlanır.
- Görkemli Duygular: Mikro Teknolojili TENCEL ™ Modal elyaflı Hyosung %100 geri dönüştürülmüş regen aerolight polyester, hafif, uzun ömürlü, doğal olarak rahat lifler üreterek süper ince dokunuş ve mükemmel yumuşaklık sunar.
- Çok Yönlü İşlev: Hyosung’un Mipan aqua-X naylon veya aeroheat EX ™ polyesterden oluşan, sıcaklık düzenleme, nem yönetimi ve UV koruması için TENCEL ™ Lyocell elyaflı işlevsel bir koleksiyon.
 
 Lütfen Performans Günleri sırasında Hyosung'u ziyaret edin: https://www.performancedays.com/digital-fair.html.