Hyosung, Yeni Markasını Dünya Vitrinine Çıkarıyor

> Hyosung, Yeni Markasını Dünya Vitrinine Çıkarıyor
Dünyanın en büyük spandex/elastan üreticisi HYOSUNG, creora® için yeni reklamlar, internet sitesi, etiketler ve diğer satış araçlarını içeren yeni bir birleştirilmiş dünya tanıtım kampanyası başlattı.

‘Esnemenin ötesinde’

Yeni kampanya şekil, kullanım, elastiklik ve hareketin sınırsız potansiyelini gözler önüne sermek için suyu yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde kullanıyor. Su creora® dalga logosu ile ilişkilendirilmiş ve daha sonar da görünmez enerjiyi göstermek üzere insan vücudu etrafına sarılmıştır. Sıvı sınırlar ötesinde özgürlüğü ve spandeks fiberin “esnemenin ötesinde” konseptini göstermektedir.

“Spandekste küresel lider olarak creora’nın tanıtımına odaklandık”

Şirket başkanı Kim “Mükemmelliğe olan bağlılığımız creora® markasının iddiası olmaya devam ediyor ve bu de yeni marka tanıtımımızın ilham kaynağı.  Spandekste küresel lider olarak creora’nın tanıtımına odaklandık” şeklinde konuştu, “2016’da doğrudan ve dolaylı müşterilerimize değer üretmek için üretim, teknoloji, değerler ve hizmetlere yatrım yapmaya devam etmeyi planlıyoruz“ dedi.

Hyosung yeni performans grubunda

Hyosung Şirketi, bir milyardan fazla yıllık dünya çapında satışı ile Kore’nin lider çok uluslu şirketlerinden birisi. Hyosung tüm dünyada 73den fazla alt şirket ve uluslararası şube ofisini idare etmekte. Hyosung yedi performans grubunda faaliyet göstermekte: Tekstil, Endüstriyel Materyaller, Kimyasallar, Enerji & Sanayi Sistemleri, İnşaat, Ticaret ve de İletişim & Komünikasyon.