Hyosung Yeni, Sürdürülebilir ve Çok Fonksiyonlu Regen Elyaflarını Tanıtacak

> Hyosung Yeni, Sürdürülebilir ve Çok Fonksiyonlu Regen Elyaflarını Tanıtacak
Hyosung Yeni, Sürdürülebilir ve Çok Fonksiyonlu Regen Elyaflarını Tanıtacak
Hyosung, % 100 geri dönüştürülmüş regen Creora elastan, Mipan regen naylon, regen polyesterin yanı sıra; çok fonksiyonlu, geri dönüştürülmüş regen teklifini sunacak.
Covid-19 sonrasındaki dünyayı hayal etmeye başlayınca, pandemi sürecinde gelişen bazı trendlerin devam edeceğini fark ediyoruz. Örneğin sürdürülebilir kaynaklar ile üretilen; rahatlığı ve güveni sağlayan giysiler gibi. Üstelik bu giysiler çok fonksiyonlu olmalı ve spor giyim, ev giyimi ve dış giyim arasındaki sınırları aşabilmeli. Ve mutlaka uzun süre dayanmalı.
Buna çözüm olarak; fabrikadan markaya, markadan tüketiciye bir değer zinciri sağlayan Hyosung, müşterilerinin bu trendlere uygun ürünler tasarlamasına yardımcı olmak için kapsamlı bir elyaf teklifi geliştirmek üzere, pazar eğilimlerini her zaman önceden planlıyor. Şirket, 1-5 Şubat 2021'de ISPO Münih Online'da birçok yeni, sürdürülebilir ve çok fonksiyonlu regen elyafını tanıtacak.
Hyosung Tekstil Küresel Pazarlama Direktörü Mike Simko ‘’Yüzde 100 GRS, geri dönüştürülmüş Creora elastan, Mipan regen naylon ve regen polyesterimizle önemli ölçüde ilgilendik ki her biri yeryüzünden yok edilecek olan değerli kaynakları korur. Böylesine kapsamlı bir geri dönüştürülmüş, çok fonksiyonel elyaf paketine sahip olmak oldukça benzersiz. Partnerlerimize mümkün olan en iyi sürdürülebilir ürün teklifleri yelpazesini sunmaktan heyecan duyuyoruz.’’ dedi.
Hyosung, % 100 geri dönüştürülmüş regen Creora elastan, Mipan regen naylon, regen polyesterin yanı sıra, aşağıdakileri içeren geri dönüştürülmüş çok fonksiyonlu regen tekliflerini sunacak.
Regen Askin/ MIPAN Regen Aqua X: UV korumalı, serin dokunuşlu polyester ve naylon
MIPAN Regen Robic: yüksek dirençli naylon
Regen Cotna: doğal elyaf hissi veren pamuk benzeri polyester
Regen Aerocool: hızlı nem emen ve çabuk kuruyan polyester
Regen Aerosilver: anti-mikrobiyal polyester
Regen Aerolight: yüksek performanslı nem yönetimine sahip hafif polyester
Hyosung, UV koruması eklenmiş askin serin dokunuşlu polyester ve Creora ActiFit elastanı ile yapılmış, çok fonksiyonel, esneme performanslı Dobby dokumalı, mükemmel uyum ve oturuşu sağlayan kumaşlarından birinin ISPO Textrends Dış Katman Kategorisinde ilk 10 finalistten biri olarak seçilmesiyle gurur duyuyor.