Kadının Stil Sahibi Jean Görünümü

> Kadının Stil Sahibi Jean Görünümü
Kadının Stil Sahibi Jean Görünümü
 
Özgürlüğün jeanleri Colin’s imzası taşıyor. Colin’s Kadın 2019 İlkbahar-Yaz Jeans Koleksiyonu mağazalarda…
 
Kadın ruhunun detaycı ve meraklı yönü Colin’s Jeans 2019 İlkbahar-Yaz sezona ilham kaynağı oluyor.  Stilini ve yaşam tarzını belirlerken tüm dünyaya ve bulunduğu galaksiye olan ilgisinden vazgeçemeyen Colin’s kadını, tüm unsurlarını dikkatle düşündüğü uyumlu ve trendi bir gardrop yaratıyor.
Aynanın karşısına geçtiğinde en ince ayrıntısına kadar düşünerek stilini oluşturmak isteyen kadınlar hem tarzına uygun anahtar parçaları hem de gözleri üzerine çekecek yıldız tasarımları Colin’s Jeans’in detaylıca düşünülmüş 10 farklı fit seçeneği arasından bulabiliyor. İndigo ve mavi tonlarında oldukça geniş bir seçenek sunan Colin’s Jeans Kadın Koleksiyonu detaylarda da zengin bir renk paletine hakim. 80’li ve 90’lı yılların olmazsa olmaz giyim ve aksesuar detaylarının gökkuşağı tonlarıyla buluştuğu koleksiyonda renkli cep torbaları, renkli deri ve metal aksesuarlar, renkli nakışlar, şerit ve baskılar öne çıkıyor.
Aktif sporun günlük hayata yansıması jean stil kodlarnı da etkileyerek koleksiyonların renkli şeritler ve sportif detaylarla hareketlenmesini sağlıyor. Kadınların olmazsa olmazı temiz görünümlü klasik jean’ler ve vintage yıkamalar eski ama eskimeyen görünümleri ile gardopların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Koleksiyonda dünya ve hayatla ilgili görüşünü dile getirmekten çekinmeyen, her konuda söyleyecek sözü olan, düşüncelerini özgürce paylaşabilen Colin’s kadını için de slogan detaylı jean gömlek, jean mont gibi üst gruplar yer alıyor.
 
Günün her saatinde mükemmel jean görünümü
Colin’s İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan zengin fit seçeneği günün her saati jean tutkusundan vazgeçemeyen kadınlar için tasarlandı. İngido mavinin her tonunu barındıran koleksiyon siyah ve gri renk alternatifleri de sunuyor. Sezonun trendi mom fitin hayat bulduğu 896 Maria, vintage görünümlü, yüksek belli, dar paçalı ve her vücut tipine uyum sağlayan kalıbıyla gardropların en hit parçasını oluşturuyor, sneakers ile yapılan kombinlerde kusursuz bir konfor yaratıyor.
Kombinlerinde mükemmel ve sıkı görünümü hayal eden kadınlar ise Colin’s jean ailesinin vücudu tayt gibi komple saran süper dar kesim ve süper dar paça skinny jean’lerini tercih ediyor.  Süper düşük bel 757 Sally, normal bel 759 Lara ve yüksek bel 760 Diana olmak üzere 3 farklı fit seçeneği sunuyor. Skinny leg fitleri kusursuz kalıpları ile kadınların istedikleri görünüme kavuşmalarını sağlıyor. 
Klasiklerden vazgeçemeyen kadınlar ise Colin’s straight ve flare leg jean’lerinden hoşlanıyor. Rahatlığı ön planda tutanlar 792 Mila ve 703 Carla ile vücuda oturan sıkı görünümü konforla sağlıyor, normal kesim ve normal bel özellikli 791 Monica ise paçalara doğru hafif genişleyen kalıbı ile kadınsı çizgileri ön plana çıkarıyor.
Hem klasik hem trendsetter görüntüsünden vazgeçmeyenlere hitap eden 891 Maya ise bilekte düz paça ve yüksek bel özelliğini dar kesimli cigarette kalıbı ile bir arada sunuyor.
Normal bel ve bilekte düz paça özelliği ile Colin’s jean fitleri arasında parlayan model 893 Julia ve 892 Alina her sezon popülerliğini koruyan Boyfriend fit grubunda alışılmışın dışında bir görünüm sunuyor.