O’Neill, Hyosung Mipan® Regen Naylonu ile Yapılmış Yeni Sürdürülebilir Mayo Koleksiyonunu Tanıttı

> O’Neill, Hyosung Mipan® Regen Naylonu ile Yapılmış Yeni Sürdürülebilir Mayo Koleksiyonunu Tanıttı
O’Neill, Hyosung Mipan® Regen Naylonu ile Yapılmış Yeni Sürdürülebilir Mayo Koleksiyonunu Tanıttı

O’Neill, okyanus girişimleri, tedarik zinciri ve sürdürülebilir Blue koleksiyonunu genişleterek yaşam alanlarımızı korumaya kendini adadı.
Orijinal Amerikan sörf markası O’Neill, çevre dostu spor giyimlerinde tüketicinin arzusuyla buluşmak için O’Neill Blue sürdürülebilir koleksiyonu kapsamında, Hyosung’un Mipan® regen naylonu ile üretilmiş kadın mayo serisi geliştirdi.
Mipan® regen naylon %100 kazanılmış atıktan geri dönüştürülmüştür ki bu da değerli kaynakların yeryüzünden yok olmasını engeller. Elyaf, enerji tasarrufu faydalarından dolayı, Hollanda’daki Kontrol Birliği’nin Global Geri Dönüştürme Standartları (GRS) tarafından tanındı ve onaylandı.
Hyosung Global Pazarlama Yöneticisi Mike Simko, ‘’O’Neill sörf topluluğu arasında oldukça ikonik bir marka, müşterinin doğa için iyi olduğunu bildiği, satın alırken ve giyerken iyi hissedeceği bir mayo için sürdürülebilir çözüm geliştiren bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyoruz.’’ dedi.
O’Neill, kısa süre önce gezegenimiz üzerindeki etkiyi en aza indirme ve sürdürülebilirlik konusunda öncü olma misyonunu duyurdu. Kurucu Jack O’Neill dedi ki; "Okyanus canlı ve biz onunla ilgilenmeliyiz." 1996 yılında O’Neill, gençleri okyanusu koruma konusunda eğitmeyi üstlenerek O’Neill Sea Odyssey'i kurdu. Bugün O’Neill, okyanus girişimleri, tedarik zinciri ve O’Neill Blue sürdürülebilir ürün koleksiyonunu genişletme yoluyla yaşam alanlarımızı korumada Jack O’Neill'in ruhunu sürdürüyor.