Sınırları Aşmak İsteyen Başarı

> Sınırları Aşmak İsteyen Başarı
Seyhan Selçuk’un yıllardır giyim sektöründe edindiği tecrübe ve oluşturduğu marka değeri ile modada farklılık arayanlar Bad Bear’ın kapılarını aralamaya devam ediyor.
 
Giyim sektöründe 2012’den bu yana yaptığı çalışmalarla farkını ortaya koyan Seyhan Selçuk, Bad Bear markasıyla yakaladığı çizgi ile hem kendi hem de markanın adından sıkça söz ettiriyor. Sokak modasının öncüleri arasına giren Bad Bear, her geçen gün sokak modasına ilgi duyanlar tarafından keşfedilmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana satış rakamlarını sürekli olarak artıran Bad Bear, en çok ziyaret edilen e-ticaret sitelerinde alışveriş yapanlar tarafından vazgeçilmezler arasında yerini alıyor. Yıllık satışı bir milyon adede ulaşan Bad Bear, Seyhan Selçuk’un tasarıma önem veren staretejisi ile kendini her mecrada fark yaratmasını biliyor.
 
Seyhan Selçuk, Bad Bear’ın marka değerini yükseklere taşıyor
Sokak modasında kendi doğasına dönüp tarzını arayanlar tarafından tercih edilen Bad Bear, Seyhan Selçuk’un sıradanlaşan ve fark yaratmayan tasarımlardan uzaklaşıp yeni bir tarz oluşturmasıyla farklılık yaratıyor. Her zaman modern ve çağı yakalayan bir ruh oluşturan Seyhan Selçuk, Bad Bear’ın marka değerini yükseklere taşıyor. 
Markasını yurt dışında da tanıtmak istediğini her fırsatta dile getiren Seyhan Selçuk, bunun için gerekli çalışmalarını da sürdürüyor. Yenilikçi ruhu ve şık tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren Bad Bear kullanıcısını her sezon yenilenmeye davet ediyor. 
 
Kulübe hoş geldin!
Herkes seni nasıl görmek istiyorsa öyle giyindin, nasıl davranmanı istiyorsa öyle davrandın, iyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin... Şimdi özüne, doğana ve içgüdülerine dönüş zamanı! İçindeki "kötü" çocuğa 'Merhaba' de... Doğana sırt çevirme, içindeki asi ruha ihanet etme! Sen; doğaya meydan okuyan, ruhu özgür ve asi, özel bir parçasın... Sen "kötü"sün! Sen tam bir Bad Bear’sın! Sokaklara meydan okumaya, doğana dönmeye Bad Bear’ınla başla! Şehrin tüm "kötü" çocukları... Kulübe hoş geldiniz!