Sonbaharın Moda Trendlerini Hızlıca Yakalayın

> Sonbaharın Moda Trendlerini Hızlıca Yakalayın

Sonbaharın Moda Trendlerini Hızlıca Yakalayın

Sonbaharla birlikte doğanın renkleri de değişmeye başladı. Sarı, kahverengi ve yeşil tonlarının hakim olduğu ve doğadan ilham alan Tchibo, yeni “Tarzın Konuşsun/Sonbahar Koleksiyonu” ile birbirinden şık ve konforlu ürünler sunuyor.

Tchibo’nun yeni koleksiyonunda yer alan bluzlar, her tarza uygun elbiseler ve rahat etekler için dolabınızda şimdiden yer açın. Tchibo yeni “Tarzın Konuşsun/ Sonbahar Koleksiyonu” ile sonbaharda da şıklıktan ve rahatlıktan taviz vermeyenlere etkileyici öneriler sunuyor. Rengarenk yaprakları üzerinizde taşıyacağınız elbiseler, yeşil, kahverengi ve sarının eşsiz uyumunu hissedeceğiniz bluzlar ve etekler; sizi hem “bugün ne giyeceğim?” sorusundan kurtaracak hem de kendinizi doğayla uyum içinde hissetmenizi sağlayacak.
Sonbaharda tarzınızı şık ve rahat elbiselerle yansıtın Tchibo’nun “Tarzın Konuşsun/Sonbahar
Koleksiyonu”nda yer alan elbiseler; işte veyahafta sonu aktivitelerinde sonbahar renklerini üzerinizde taşıyacağınız birbirinden şık alternatifler sunuyor. Bu yılın modasına damgasını vuran, rahat Gömlek Elbise, rengarenk ve rahatlık vaat eden Volanlı Elbise, sade ama şık görünmek isteyenler için Cepli Elbise ve Desenli Elbise gün boyu zarif ve göz alıcı görünmenizi sağlayacak. Hayat kurtaran Klasik Pantolon ile kombinleyebileceğiniz Desenli Gömlek ve Puantiyeli Gömlek de koleksiyonda dikkat çeken ürünler arasında.
Sonbahar rüzgarları eteklerinizde uçuşsun Tchibo’nun “Tarzın Konuşsun/Sonbahar Koleksiyonu”nda renk renk ve desen desen
etekler öne çıkıyor. Sonbahar romantizmini yansıtan Desenli Midi Etek, çizme ya da botla country tarzına uyarlayabileceğiniz Düğmeli Etek, sonbaharda düşen yaprakların sarı-sıcak rengini yansıtan Midi Etek ve Pileli Etek koleksiyonun öne çıkanları arasında. Etekleri düz beyaz bir Tişört, Büzgü Kollu ya da Pileli Bluzlarla giyerek, tarzınızı yansıtabilirsiniz.  Koleksiyonda hem şık hem sade görünmek isteyenler için iki farklı renkte Dökümlü İnce Kazak ve rahatlığıyla üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz Dökümlü Pantolon gibi seçenekler de bulunuyor. Ayrıca bu yılın en kullanışlı trendlerinden hem omuz hem de belde kullanılabilen Omuz/Bel Çantası da tüm kıyafetlerinizle uyum sağlıyor.